Мінтрансзв'язку: Понад 3 тис. дорожників цілодобово забезпечують проїзд автомобільними дорогами України.

Понад 3 тис. дорожників цілодобово забезпечують проїзд автомобільними дорогами України, повідомляє прес-служба Міністерства транспорту та зв'язку України. На 12:00 15 січня 2010 р. над забезпеченням проїзду працює 3239 робітників, задіяно 2020 механізмів.

На перевальних ділянках доріг в Карпатах місцями невеликий сніг. В АР Крим на перевалах без опадів, температура повітря становить +5ºС. Проїзд забезпечений.

На дорозі М-05 Київ - Одеса в Київській та Одеський обл. - місцями невеликий сніг. Стан покриття - мокрий, в Одеській обл. - місцями засніжений. Проїзд забезпечений.

Покриття на автошляхах державного значення в більшості областей - мокре, у Чернігівській, Кіровоградській, Івано-Франківській, Донецький, Луганській та Одеській обл. - місцями засніжене. Проїзд забезпечений.

Стан покриття автодоріг місцевого значення в більшості областей місцями засніжений. Проїзд забезпечений.

Через відсутність електроенергії не працює 30 сільських АТС, порушено зв'язок із 98 населеними пунктами - у Житомирській та Миколаївській обл.

Через негоду до 715 населених пунктів поштова кореспонденція доставляється із затримкою.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся