ua ru

Мінтранс РФ спростував інформацію про те, що російський літак в Єгипті був збитий терористами

Мінтранс РФ спростував інформацію про те, що російський літак в Єгипті був збитий терористами Фото: Максим Соколов

На місці краху лайнера вже працюють фахівці

Інформація про те, що російський пасажирський літак зазнав катастрофи в Єгипті через те, що був збитий зенітною ракетою, випущеною терористами, є недостовірною. Про це заявив міністр транспорту Росії Максим Соколов, передає ТАСС.

"Зараз у різних ЗМІ з'являється різна інформація, що російський пасажирський лайнер, що виконував рейс з Шарм-еш-Шейха в Санкт-Петербург, був нібито збитий зенітною ракетою, випущеною терористами. Ця інформація не може вважатися достовірною", - сказав Соколов.

Він також додав, що у влади Єгипту також немає інформації, яка б це підтверджувала.

"Ми знаходимося в тісному контакті з нашими єгипетськими колегами, авіаційними властями цієї країни. І на даний момент у них немає ніякої інформації, яка підтверджувала б подібні вигадки", - зазначив він.

За словами міністра, на місці краху лайнера вже працюють фахівці.

"Крім того, найближчим часом там буде працювати міжнародна комісія, яка на підставі всіх зібраних матеріалів та скрупульозного аналізу всієї наявної інформації зробить висновки про причини трагедії. Але ще раз хочу повторити, що за наявними в даний момент даними, заснованим на наших робочих контактах з єгипетською стороною, інформацію про те, що літак був збитий, не можна вважати достовірною ", - сказав Соколов.

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація про те, що бойовики "Ісламського держава" (ІДІЛ) заявили, що беруть на себе відповідальність за катастрофу російського літака на Синайському півострові.