Мінсоцполітики подасть у ВР зміни до держбюджету по збільшенню соцвиплат наступного пленарного тижня, - Тігіпко

НовиниЕкономіка    28.03.2012 - 11:21

Міністерство соціальної політики України на наступний пленарний тиждень (10-13 квітня) планує подати законодавчі ініціативи у Верховну Раду щодо зміни держбюджету у частині збільшення соціальних виплат. Про це на брифінгу повідомив віце-прем'єр-міністр України, міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми вже готуємо додаткові закони для ініціатив, які оголосив Президент, ми маємо за рахунок зростання економіки приблизно 14 млрд грн. Але нам ще потрібно 10-11 млрд грн додатково", - пояснив віце-прем'єр.

Тому Тігіпко підкреслив, що "ми готуємо зміни до держбюджету, і разом з цим внесемо низку законопроектів, які забезпечать надходження, у першу чергу, за рахунок перерозподілу доходів великих корпорацій і багатих людей до менш забезпечених верств населення... Ми плануємо подати всі необхідні зміни у Верховну Раду вже наступного тижня".

Нагадаємо, 19 березня голова парламентської фракції Партії регіонів (ПР) Олександр Єфремов зазначив, що до кінця 2012 р. з різних джерел на реалізацію соціальних ініціатив Президента в бюджет надійде 14 млрд грн.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top