ua en ru

Мінрегіон рекомендує відключити опалення з 27 березня

Мінрегіон рекомендує місцевим державним адміністраціям розглянути спільно з органами місцевого самоврядування питання щодо завершення 27 березня 2014 р. опалювального періоду 2013-2014 рр. з урахуванням температурного режиму на відповідних територіях.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон) рекомендує місцевим державним адміністраціям розглянути спільно з органами місцевого самоврядування питання щодо завершення 27 березня 2014 р. опалювального періоду 2013-2014 рр. з урахуванням температурного режиму на відповідних територіях. Про це йдеться у спільному листі віце-прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Продана, адресованому Раді міністрів АР Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям.

Про прийняті рішення місцеві держадміністрації мають проінформувати Мінрегіон та Міненерговугілля 31 березня 2014 р.

Крім того, в управлінні комунальної теплоенергетики Мінрегіону повідомили, що на сьогоднішній день опалювальний період завершився в Кіровоградській, Львівській, Рівненській, Херсонській областях.