ua ru

Мінрегіон планує в 2013 р. прийняти пять гармонізованих з європейськими стандартів у будівництві

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон) планує до кінця 2013 р. прийняти перший комплекс з п'яти стандартів у будівництві, гармонізованих з міждержавними та європейськими.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон) планує до кінця 2013 р. прийняти перший комплекс з п'яти стандартів у будівництві, гармонізованих з міждержавними та європейськими. Про це повідомляє прес-служба Мінрегіону.

Як пояснили в департаменті технічного регулювання та науково-технічного розвитку Мінрегіону, актуальність питання викликана наріканнями щодо надійності теплоізоляційних виробів при експлуатації. Застосування нормативних документів технічно розвинутих країн ЄС сприятиме підвищенню технічного рівня виготовлення та застосування теплоізоляційних виробів.

Мета прийняття та застосування стандартів виду ДСТУ Б ГОСТ ЕN полягає у створенні нормативних документів, в яких взаємопов'язані ідентичні вимоги, що дозволяє створити нормативне поле з реальною можливістю вільного переміщення товарів як на території Європи, так і на території країн СНД, йдеться у повідомленні.

Стандарти, які запропоновано до прийняття як національні стандарти з ідентичним ступенем відповідності міждержавним та європейським стандартам, матимуть поширений та ідентичний зміст на всій території ЄС та країн СНД.

Міждержавний стандарт - це стандарт, прийнятий Міждержавною радою зі стандартизації, дія якого поширюється на територію Співдружності незалежних держав (СНД). Міждержавні стандарти (ГОСТ) застосовуються на території України, якщо до них приєдналася Україна і вони введені в дію на території України.