Мінрегіон обмежить щільність забудови в Україні

Мінрегіон обмежить щільність забудови в Україні
Фото: забудова в Києві (РБК-Україна)

Вводиться максимально допустимий % забудови ділянки

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми (ДБН), зокрема, пропонує ввести максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки залежно від поверховості. Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні у діючому містобудівному ДБН відсутні граничні параметри забудови земельних ділянок відносно поверховості, і через це вони часто забудовуються на 90%, а то і на всі 100%. Звичайно, місць для дитячих майданчиків, відпочинку жителів, озеленення та іншого благоустрою при такій забудові немає", - зазначив Парцхаладзе.

В оновленому проекті ДБН щодо планування та забудови територій вводиться максимально допустимий % забудови ділянки, щоб унеможливити її суцільну забудову по всьому периметру без благоустрою для жителів.

Таким чином, чим вища поверховість будинку, тим менший відсоток земельної ділянки відводиться на забудову і більший на облаштування прилеглої території. 
Адже чим вище будинок, тим більша кількість мешканців у ньому проживає.

Височезні багатоповерхівки, які примикають одна до одної, відсутність зелених зон, катастрофічна нестача закладів...

Опубліковано Lev Partskhaladze 17 квітня 2018 р.

Нагадаємо, 21 березня повідомлялося, що в Україні введуть обмеження висотності забудов - "блакитні лінії".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся