Мінрегіон: З території Горлівського хімзаводу вивезли останню партію мононітрохлорбензолу

Вівторок 20 грудня 2011 15:45

Із території Горлівського хімічного заводу (Донецька обл.) вивезли останню партію мононітрохлорбензолу. Подія відбулась за участю міністра екології та природних ресурсів Миколи Злочевського, представників Донецької обласної державної адміністрації та Горлівської міської ради, повідомляє прес-служба Мінрегіону.
ДП "Горлівський хімічний завод" було єдиним підприємством в Україні, яке виробляло високоякісну вибухову речовину для спорядження боєприпасів та мононітрохлорбензол. З 1972 по 1994 рр. підприємство накопичило на проммайданчику 2 тис. 350 т високотоксичних відходів, які зберігались у металевих бочках та ємностях у незадовільному стані.
У 2011 р. Міністерство екології та природних ресурсів виділило резервні кошти у сумі 60 млн. гривень із державного фонду охорони навколишнього природного середовища на перевезення та утилізацію небезпечних відходів мононітрохлорбензолу ДП "Горлівський хімічний завод". У результаті запланованих робіт 2 тис. 350 т. небезпечних токсичних відходів вивезено на знешкодження за межі України.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся