Міноборони посилило охорону військових об'єктів у зв'язку з вибухами у Дніпропетровську

Субота 28 квітня 2012 10:37

Т.в.о. міністра оборони України Дмитро Пляцук у зв'язку з надзвичайною подією у Дніпропетровську віддав розпорядження вжити додаткових заходів з метою посилення охорони і оборони військових об'єктів. 

На військових об'єктах посилено режим охорони, у військових частинах, організаціях, установах, закладах і підприємствах Міністерства оборони України посилено перепускний режим, вживаються додаткові заходи щодо збереження зброї, боєприпасів і вибухонебезпечних речовин. Особовий склад антитерористичних підрозділів приведений в готовність до виконання завдань за призначенням.

У Києві на базі головного управління військової служби правопорядку у Збройних силах України та у Дніпропетровську на базі зонального відділу військової служби правопорядку у Збройних силах України розгорнуті оперативні групи.

"Командуванням 6-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України створено групу швидкого реагування по розмінуванню, організовано взаємодію з оперативними штабами та групами Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ та Міністерства з надзвичайних ситуацій", - йдеться у повідомленні.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся