Міноборони України і Канади готові підписати Угоду про співробітництво

НовиниПолітика    20.11.2016 - 13:44
Фото: зустріч української делегації з міністром оборони Канади
Фото: зустріч української делегації з міністром оборони Канади

Також є вірогідність продовження канадської тренувальної місії "Unifire"

Робота над Угодою про співробітництво між міністерствами оборони України і Канади завершена, і надалі міністри оборони двох країн будуть шукати найближчу можливість для підписання цього документу. Про це повідомляє прес-служба віце-прем'єр-міністра України Іванни Климпуш-Цинцадзе.

Зазначено, що українська делегація провела зустріч із міністром оборони Канади Харджитом Сежаном на Міжнародному безпековому форумі в Галіфаксі (Канада).

"Міністр Харджит Сежан повідомив Іванні Климпуш-Цинцадзе про те, що робота над Угодою про співробітництво між міністерствами оборони України і Канади завершена, і надалі міністри оборони двох країн будуть шукати найближчу можливість для підписання цього документу", - йдеться в повідомленні.

У відомстві пояснили, що ця угода - це базовий документ, який закладає підстави для подальшого поглибленого співробітництва в різних сферах оборони: починаючи з тренувальних місій і закінчуючи військовою доктриною та документами стратегічного характеру.

Під час зустрічі сторони також обговорили питання продовження канадської тренувальної місії "Unifire". Це проект, за яким 200 канадських військовослужбовців зараз тренують українських солдатів і офіцерів на Яворівському полігоні і в Кам'янець-Подільському тренувальному центрі.

"Канадська сторона запевнила, що вона наразі відпрацьовує оптимальний формат продовження цієї місії після 31 березня, зазначивши, що оновлений формат має якнайкраще відповідати нагальним потребам Збройних Сил України", - доповіли у віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Глава Міноборони Канади Сежан запевнив, що його країна підтримує Україну в її прагненні до реформ.

Нагадаємо, днями  президент Петро Порошенко підписав закон "Про ратифікацію Угоди про зону вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною та Канадою".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top