Міноборони створить терцентри вербування добровольців

НовиниСуспільство    19.03.2015 - 10:28
Міністр оборони України Степан Полторак
Міністр оборони України Степан Полторак

У Міністерстві оборони України запроваджується експеримент з пошуку добровольців, в ході якого створюються територіальні центри вербування добровольців до ВСУ. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міноборони.

"Вивчаючи досвід проведення АТО, керівництво Міністерства оборони України прийшло до висновку, що найбільш ефективними у виконанні бойових завдань військовослужбовці, які добровільно вирішили вступити до лав Збройних Сил України. Тому Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак дав доручення щодо створення територіальних центрів вербування і комплектування. Фахівці таких центрів будуть займатися активним пошуком громадян України, які добровільно виявляють бажання проходити військову службу у Збройних Силах України", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що до проведення першого експериментального етапу діяльності центрів будуть залучатися найбільш авторитетні військовослужбовці бригад ВСУ, які мають досвід служби в АТО. Вони будуть інформувати місцеві громади про службу в ЗСУ, шукати патріотично налаштовану молодь, готову на добровільних засадах вступити до лав армії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що чисельність ЗСУ за місяць досягне 250 тис. осіб.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top