ru ua

У Міноборони РФ заявили про ліквідацію командування "Джебхат ан-Нусра" в Сирії

У Міноборони РФ заявили про ліквідацію командування "Джебхат ан-Нусра" в Сирії Фото: вибух у Сирії (webscreenshot youtube / SMO Syria)

Убито 12 командирів бойовиків "Джебхат ан-Нусра"

Російська авіація в Сирії знищила командування терористичного угрупування "Джебхат ан-Нусра". Про це заявив офіційний представник Міністерства оборони РФ Ігор Конашенков, передає РБК.

Убито 12 командирів бойовиків, ватажок Абу Мухаммед аль-Джуляні знаходиться в критичному стані, він втратив руку, зазначили у відомстві.

"Разом з численною (близько 50 осіб) охороною також знищені 12 польових командирів "Джебхат ан-Нусри", у тому числі найближчий помічник аль-Джуляні - начальник служби безпеки угрупування Ахмад аль-Гізаї", - заявив Конашенков.

Офіційний представник Міноборони розповів, що російська розвідка 3 жовтня дізналася про майбутню нараду угруповання за участю її лідера. Удар по місцю, де зібралися бойовики, завдали винищувачі-бомбардувальники Су-34 і винищувачі Су-35.

Відзначимо, "Джебхат ан-Нусра" є відділенням ісламістської терористичної організації "Аль-Каїда" на території Сирії та Лівану.

Нагадаємо, у червні в Німеччині поліція затримала чотирьох підозрюваних в участі в "Джебхат ан-Нусра" і бойових діях в Сирії.