Міноборони отримає з держбюджету половину з 765 млн грн, необхідних для реалізації програм створення нової військової техніки

Міністерство оборони України розраховує в цьому році отримати з держбюджету тільки половину з 765 млн грн, необхідних для реалізації цільових програм створення нової військової техніки. Найбільш перспективним є створення військово-транспортного літака Ан-70 і двигуна до нього Д-27, пише "Комерсант-Україна".

Згідно з планом Міноборони щодо фінансування цільових програм створення нової військової техніки на поточний рік, за статтею закупівель і розробки озброєння та військової техніки, зокрема, намічено профінансувати програму створення військово-транспортного літака Ан-70 і турбовінтовентіляторного двигуна до нього - Д-27. Бюджет цих проектів становить 190 млн грн. Щоправда, із загального фонду держбюджету заплановано взяти тільки 70 млн грн. Решта коштів - 120 млн грн - має профінансувати спецфонд Міноборони.

На програму танка "Оплот", згідно з планом, виділяється 54 млн грн, з яких 30,9 млн грн - з держбюджету, а решта суми - також із спецфонду. З коштів останнього планується фінансувати програми будівництва нового корабля класу "корвет" (55 млн грн; створення та закупівля озброєнь і військової техніки) та модернізації танка Т-64 (44 млн грн).

Кабінет міністрів 9 березня затвердив Концепцію державної цільової оборонної програми будівництва корабля класу "корвет". На замовлення Міноборони до 2021 р. мають намір створити 4 кораблі з 10 запланованих. Головний корабель повинен бути готовий до 2016 р. Будівництво кораблів буде здійснюватися на Чорноморському суднобудівному заводі, вартість програми на сьогоднішній день складає 16,2 млрд грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся