Міноборони планує розширити контингент військ на кордоні з Придністров'ям

НовиниСуспільство    23.06.2017 - 14:03
Фото: Міноборони має намір посилити південь Одеської області (Міноборони)
Фото: Міноборони має намір посилити південь Одеської області (Міноборони)

Міністр оборони з робочим візитом перебуває в Одеському гарнізоні

Міністерство оборони має намір збільшити контингент військових на півдні Одеської області, де Україна межує з Придністров'ям. Про це під час робочої поїздки в Одеський гарнізон заявив міністр оборони України Степан Полторак, передає прес-служба міністерства.

"Попереднім військово-політичним керівництвом приймалися рішення, в результаті яких у нас практично не залишилося військових частин в цьому регіоні. У наших планах - збільшити цю угруповання, створити інфраструктуру та необхідну матеріально-технічну базу. Вже сьогодні у нас є військова частина в Болграді, сформований військові частини в Сараті, буде розгорнута військова комендатура в Арцизу", - сказав міністр оборони.

За його словами, наявність військових сприяє не тільки розвитку регіону, але і є запорукою безпеки і територіальної цілісності країни.

Нагадаємо, раніше Полторак заявив про те, що до кінця поточного року 20% складу Збройних Сил України будуть харчуватися за реформованої програмі, а до 2020 року весь військовий склад отримає доступ до нової системи харчування.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top