ua en ru

Міністри фінансів G7 попередили, що відновлюватися економіка буде довго.

11:33 04.10.2009 Вс
1 мин

Міністри фінансів країн G7 на саміті в турецькому Стамбулі заявили, що процес відновлення світової економіки після кризи буде довгим. Вони відкрито висловили побоювання, що долар впаде ще сильніше і тим самим зруйнує існуючу економічну систему, передає Associated Press.
У своїй спільній заяві, яка закрила роботу конференції, глави економічних відомств відзначили, що рішучі дії урядів країн G7 поліпшили умови для розвитку економіки і фінансових ринків. На їх думку, ще дуже рано припиняти використовувати стимулюючі заходи, такі як державні витрати, що випереджають надходження до бюджету і низькі процентні ставки.
Міністр фінансів США Тімоті Гейтнер відзначив, що влада відмовляться від "виняткових" кроків в економіці тільки в тому випадку, якщо зростання стане стабільним.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: