Міністерство інфраструктури заявляє про готовність отримати перший транш ЄС для впровадження транспортної стратегії України

П'ятниця 22 квітня 2011 17:05

Україна виконала всі умови по наданню першого траншу фінансування Європейським Союзом програми "Підтримка впровадження транспортної стратегії України". Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

Під час зустрічі представників українських Міністерств-бенефіціарів та Європейської комісії було досягнуто домовленості про створення спільної групи з моніторингу (одна з умов фінансування) виконання програми "Секторальна бюджетна підтримка", яка реалізується ЄС в Україні. Ще дві умови надання першого траншу були виконані наприкінці 2010 р. - прийняття Держбюджету на 2011 р. та затвердження Національної транспортної стратегії України до 2020 р.
"Ця зустріч - початок великої події, реальний початок співпраці України та ЄС в рамках впровадження програми "Підтримка впровадження транспортної стратегії". Оскільки від того, як буде адаптоване наше законодавство до законодавства Європи, міжнародних норм та стандартів, залежатиме наше просування до транспортної системи ЄС", - наголосила заступник міністра інфраструктури Катерина Фоменко.
Представник Європейської комісії Ханс Райн висловив впевненість, що виконання усіх умов угоди про фінансування сприятиме подальшій співпраці Європейського Союзу з Україною. "Ми цілком відзначили бажання розвитку інфраструктури транспортного комплексу і важливість ефективного управління транспортною галуззю в рамках загального господарського комплексу України. І саме в цьому полягає причина, чому ЄС приділяє величезну увагу розвитку транспортної галузі: з одного боку це сприятиме економічному розвитку країни, а з іншого - безумовному покращенню наших комерційних стосунків", - зазначив Х.Райн.
Нагадаємо, у рамках зазначеної програми Європейський союз надасть Україні фінансову допомогу у розмірі 65 млн євро для впровадження транспортної стратегії. Передбачено надання щорічних чотирьох змішаних траншів - фіксованих та обумовлених.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся