Міністерства економічного розвитку України та Росії домовились лібералізувати доступ на ринки

Четвер 12 липня 2012 21:31

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та Міністерство економічного розвитку Росії домовились лібералізувати доступ на ринки, підписавши меморандум про взаєморозуміння. Про це повідомляє офіційний веб-сайт Президента України.

У документі фіксується домовленість сторін здійснити аналіз та інвентаризацію взаємних зобов'язань з лібералізації доступу на ринки сторін з метою якнайшвидшого їх виконання. Сторони зобов'язуються створити спільну комісію з вирішення чутливих питань у сфері торговельно-економічного співробітництва, яка могла б на постійній основі відстежувати ситуацію у сфері зовнішньої торгівлі між Україною і РФ, вносити пропозиції щодо оперативного врегулювання проблемних питань.

Нагадаємо, як заявив Президент України Віктор Янукович, Україна найближчим часом ратифікує угоду про зону вільної торгівлі з Росією.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся