Міністерства безпеки Китаю і КНДР підписали угоду про співпрацю

Понеділок 14 лютого 2011 05:48

Угода про співробітництво між Міністерством народної безпеки Корейської народно-демократичної Республіки та Міністерством громадської безпеки Китаю підписана 14 лютого 2011 р. Підписи під документом поставили голови відомств Чу Сан Сон і Мен Цзяньчжу, який прибув сюди з візитом на чолі китайської делегації, передає euronews.

У Пхеньяні відбулася також церемонія передачі КНДР китайської допомоги. Виступаючи на прийомі на честь делегації КНДР, Чу Сан Сон відзначив, що цей візит буде сприяти розвитку відносин дружби між двома сусідніми країнами. У 2010 р., керівник КНДР двічі відвідав Китай, де провів переговори з керівництвом цієї країни.

"Зміцнення традиційних відносин дружби з Китаєм з покоління в покоління залишається незмінною позицією трудової партії Кореї і уряду країни", - сказав Чу Сан Сон.

Мен Цзяньчжу, у свою чергу, висловив упевненість, що народ КНДР доб'ється великих успіхів у створенні процвітаючої соціалістичної держави під керівництвом Кім Чен Іра.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся