Мінінфраструктури розробило головні принципи організації контейнерних перевезень в Україні

НовиниПолітика    31.10.2011 - 12:45

Міністерством інфраструктури України розробило основні принципи організації контейнерних перевезень в Україні, повідомляє прес-служба Мінінфраструктури. В місті Одеса під головуванням директора Департаменту державної політики в галузі морського та річкового транспорту Мінінфраструктури Володимира Севрюкова відбулося перше засідання робочої групи з розробки законопроекту "Про контейнерні перевезення в Україні".

Учасники обговорили доцільність та необхідність розробки та подальшого прийняття законопроекту "Про контейнерні перевезення в Україні". Учасники підкреслили важливість цієї розробки для врегулювання основних проблем митного оформлення контейнерів: законопроект має на законодавчому рівні спростити процедуру контролю та зменшити тривалість оформлення контейнерів в українських портах.
Група визначила головні механізми та напрямки подальшої роботи над законопроектом, окреслила основні ідеї та положення, що обов'язково мають бути передбачені в документі.
Нагадаємо, питання розробки проекту закону України "Про контейнерні перевезення в Україні" ініційовано морськими торговельними портами, експедиторами України, приватними терміналами з метою створення належних конкурентних умов та розвитку контейнерних перевезень в Україні.
Наказом Міністерства інфраструктури України від 12 жовтня 2011 року № 421 створено робочу групу з розробки законопроекту "Про контейнерні перевезення України", до складу якої увійшли представники морських торговельних портів, найбільших контейнерних операторів, приватних терміналів, Мінінфраструктури, "Укрзалізниці" та АсМАП.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top