ru ua

Мінінфраструктури: Новий термінал аеропорту "Львів" успішно пройшов перше тестування

У Львові сьогодні, 26 січня 2012 року, відбулася перша тестова експлуатація нового терміналу Міжнародного аеропорту "Львів", під час якої відпрацьовано основні етапи руху пасажира в терміналі із дотриманням всіх етапів реєстрації, повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

У тестуванні взяли участь 50 волонтерів та представників авіакомпаній: вони пройшли весь шлях звичайних пасажирів, починаючи зі стійок реєстрації, а далі паспортний та митний контролі. Також вони побували у залі очікування та зоні прильоту.
Усі "пасажири" пройшли необхідні процедури перед вильотом за 40 хв., тобто, у середньому 48 секунд на одного пасажира. Волонтери-пасажири дуже легко орієнтувалися у терміналі за допомогою розміщених вивісок, вказівників та табло.
У подальшому заплановано провести декілька тестових експлуатацій нового терміналу львівського аеропорту із поступовим збільшенням кількості "пасажирів".
Зазначимо, 25 січня віце-прем'єр-міністр України - міністр інфраструктури Борис Колесніков передав новозбудований термінал Міжнародного аеропорту "Львів" в тестову експлуатацію.

Як повідомлялося раніше, на сьогоднішній день будівництво нового терміналу аеропорту "Львів" завершено. Із завершенням робіт з будівництва нового терміналу Міжнародного аеропорту "Львів", площею - 48 тис. кв. м, його пропускна спроможність складе близько 2 тис. чоловік.