Мінімальні платежі в бюджет ООН внесли ще вісім країн

НовиниПолітика    29.01.2016 - 02:25
Фото: Генеральна Асамблея ООН
Фото: Генеральна Асамблея ООН

З початку 2016 року вже 20 держав виконали свої фінансові зобов'язання перед Організацією

Бахрейн, Бурунді, Домініканська Республіка, Венесуела, Іран, Малі і Сент-Вінсент і Гренадіни внесли необхідні мінімальні платежі в бюджет ООН, передає Центр новин ООН.

Як повідомив прес-секретар глави Організації Стефан Дюжаррик, це дозволить країнам не втратити право голосу в Генеральній Асамблеї.

Також Стефан Дюжаррик додав, що нещодавно Данія і Швейцарія внесли свої внески в регулярний бюджет вже на 2016 рік. Таким чином, в новому році 20 держав вже виконали свої фінансові зобов'язання перед Організацією.

До речі, в наступному місяці Венесуела, яка мало не втратила право голосувати в Генеральній Асамблеї, буде головувати в Раді Безпеки ООН.

Нагадаємо, що права голосу в Генасамблеї ООН втратили 15 країн, порушивши статтю 19 Статуту ООН.

Згыдно з нею, член ООН, за якими рахується заборгованість по сплаті Організації грошових внесків, позбавляється права голосу в Генеральній Асамблеї, якщо сума його заборгованості дорівнює сумі внесків за два повні попередні роки або перевищує її.

Розмір внеску кожної держави в регулярний бюджет визначається як частка від загальних витрат Організації. Шкалу внесків кожні три роки встановлює Генеральна Асамблея ООН. При цьому враховуються рівень розвитку економіки і чисельність населення країн-членів.

 

On Top