Мінгареллі розповів, які закони можуть зашкодити міжнародній репутації України

Понеділок 12 лютого 2018 13:27
Мінгареллі розповів, які закони можуть зашкодити міжнародній репутації України
Фото: Хьюг Мінгареллі (РБК-Україна)

Мова йде про законопроекти, які суперечать Угоді про асоціацію з ЄС

Реєстрація законопроектів, які суперечать Угоді про асоціацію України з Євросоюзом можуть зашкодити її міжнародній репутації. Про це у своїй статті для "Української правди" зауважив посол ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі.

"Реєстрація законопроектів, які суперечать або навіть шкодять Угоді про асоціацію/ЗВТ, таких як законопроект "Купуй українське, плати українцям", може призвести до втрати Україною міжнародної репутації й порушення зобов'язань, взятих нею у відносинах з ЄС, якщо вони не будуть переглянуті", - зазначив Мінгареллі.

За його словами, ЄС продовжує приділяти особливу увагу антикорупційному законодавству та забезпеченню незалежності та ефективності органів по боротьбі з корупцією.

Нагадаємо, раніше керівник групи підтримки України в Єврокомісії Пітер Вагнер заявив, що ЄС очікує від України правильного створення Вищого антикорупційного суду.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся