У Мінфіні пропонують спростити використання касових апаратів для підприємців

У Мінфіні пропонують спростити використання касових апаратів для підприємців
Ілюстративне фото (donoda.gov.ua)

Новими змінами пропонується припинити практику щоденного вклеювання чеків

Міністерство фінансів України опублікувало проект наказу, який спрощує процес використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Про це повідомляє прес-служба міністерства.

Зокрема, новими змінами пропонується припинити практику щоденного вклеювання чеків.

"Мінфін презентує для публічного обговорення проект наказу, який спрощує реєстрацію РРО. Що це дає? Спрощення використання касових апаратів (РРО); заощадження часу на для підприємців; зменшення коштів на використання РРО", - сказано у повідомленні.

Вказано, що проект наказу Мінфіну має сприяти запровадженню новітніх касових апаратів. Наказ набуде чинності після його затвердження. Наразі ж відбувається його обговорення на сайті Міністерства фінансів.

Нагадаємо, як писало РБК-Україна у червні, Міністерство фінансів (Мінфін) напрацювало рішення, які спрощують використання касових апаратів (РРО) та ініціює пілотний проект реєстрації та експлуатації новітніх моделей. Після прийняття відповідних змін для реєстрації розрахунків можна буде використовувати мобільні телефони, планшети, ноутбуки та інші засоби комунікації.

Національний банк України змінив порядок ведення касових операцій та касових книг.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся