Мінфін гальмує перегляд розпорядження про блокування госпдіяльності "Укртранснафти"

НовиниЕнергетика    16.08.2016 - 10:53
Фото: Пасішник повідомив, що "Укратранснафта" буде писати роз'яснення
Фото: Пасішник повідомив, що "Укратранснафта" буде писати роз'яснення

У Мінфіні вимагають надати інформацію щодо проведеної оцінки вартості технологічної нафти

Міністерство фінансів України гальмує перегляд розпорядження від 2009 року, блокуюче господарську діяльність ПАТ "Укртранснафта". Про це йдеться в документі, текст якого має в своєму розпорядженні РБК-Україна.

"З метою захисту економічних інтересів держави при здійсненні ПАТ "Укртранснафта" комерційних операцій з нафтою, яка використовується для виробничо-технологічних потреб, необхідно підтвердження правових підстав щодо можливого витіснення технологічної нафти ПАТ "Укртранснафта" та надання інформації щодо проведеної оцінки вартості технологічної нафти", - йдеться в документі


"Мінфін блокує скасування розпорядження Тимошенко за комерційними операціями з технологічною нафтою! Яке може бути відчуження, якщо для продажу нафти нам у будь-якому випадку згідно ст. 7 закону про трубопровідний транспорт для цього потрібно рішення Кабміну. Ми ж плануємо змінювати одні сорти нафти на інші в трубопроводах і за підсумком отримати такі ж обсяги нафти технологічної, але інших сортів, - ні про яке відчуження, мова не йде", - сказав РБК-Україна перший заступник гендиректора ПАТ "Укртранснафта" Андрій Пасішник.

Мінфін про блокування госпдіяльності "Укртранснафти"

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що "Укртранснафта" звернулася до уряду з проханням про внесення змін до розпорядження від 2009 року, блокуючу господарську діяльність підприємства.

Перший віце-прем'єр-міністр Степан Кубів 8 серпня 2016 року, будучи в. про. прем'єр-міністра України, розпорядився розглянути проект про внесення змін вищевказане розпорядження.

Пізніше, 10 серпня 2016 року, внести зміни у відповідне розпорядження Кабміну запропонувало Міністерство енергетики та вугільної промисловості України.

Рішення щодо третього траншу МВФ повинен оголосити в кінці серпня, - Данилюк У Мінфіні очікують отримати від НБУ 38 млрд податку на прибуток найближчим часом, - Данилюк
Читайте в розділі

Ціна нафти Brent піднялася вище 54 доларів за барель

Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" за газ становить 32,7 млрд гривень

Ціна нафти Brent опустилася нижче 54 доларів за барель

On Top