Мінфін США: розширення санкцій проти РФ може нашкодити американському бізнесу

НовиниЕкономіка    02.02.2018 - 22:03
Фото: РФ (колаж РБК-Україна)
Фото: РФ (колаж РБК-Україна)

Розширення санкцій на нові випуски облігацій держборгу Росії можуть негативно позначиться на глобальних фінансових компаніях

Розширення санкцій на нові випуски облігацій держборгу Росії можуть негативно позначиться на глобальних фінансових ринках і компаніях. Про це повідомляється в доповіді Міністерства фінансів США, яке розповсюдило видання Bloomberg.

"Враховуючи масштаби російської економіки, її взаємозв'язок та поширеність на світових ринках активів і більшу піддатливість світових фірм перед американськими санкціями, величина наслідків через розширення санкцій для суверенних боргів і деривативів є невизначеними", - йдеться в звіті.

У доповіді повідомляється, що наслідки розширення санкцій можуть обмежити як Росію, так і американських інвесторів і компанії.

Також в Мінфіні США відзначили, що подальші обмеження можуть вплинути на економічне зростання Росії, зокрема, дестабілізувати фінансові ринки і збільшити навантаження на банківський сектор.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Міністерстві фінансів США надали додаткову інформацію про списку російських олігархів і повідомили, що проти них плануються подальші санкції. Список російських олігархів з незасекреченной частини "кремлівського доповіді", оприлюдненого США 30 січня, складений на основі рейтингу 200 найбагатших бізнесменів Росії за версією Forbes.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top