Мінфін США визнав білоруський CredexBank "центром з відмивання грошей"

Американське міністерство фінансів внесло білоруський CredexBank в список банків, діяльність якого, імовірно, пов'язана з відмиванням великих обсягів грошових коштів. Інформація про це міститься в прес-релізі міністерства фінансів США.

"Вжиті заходи спрямовані на захист американської фінансової системи від іноземних фінансових інститутів, які займаються підозрілими операціями і не відповідають вимогам прозорості банківських операцій. Це в свою чергу ставить питання про те, чи не займається такий заклад незаконний діяльністю", - наголошується в повідомленні відомства.

За інформацією влади США, CredexBank не веде навіть базових процедур спрямованих на протидію схемам з відмивання грошових коштів. Починаючи з 2006 р., CredexBank залучений у вчинення підозрілих операцій.

Більшість з них являють собою організацію об'ємних транзакцій, відправною або кінцевою точкою яких найчастіше ставали особи на території ризикованих юрисдикцій, тобто різних офшорних зон.

Міністерство фінансів рекомендувало всім фінансовим організаціям США відмовитися від співпраці з банком.

CredexBank функціонує з 2001 р., має відділення в Чехії і підтримує стосунки з банками Росії, Німеччини, Австрії. На даний момент його капіталізація оцінюється приблизно в 19 млн дол. У рейтингу білоруських банків він займає 27-е місце за активами і 16-е за власним капіталом.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся