Мінфін застосував санкції до двох операторів лотерей

Мінфін застосував санкції до двох операторів лотерей
Фото: Мінфін

Санкції застосовані проти операторів лотерей "М. С. Л." і "Патріот"

Міністерство фінансів України застосувало санкції до операторів лотерей ТОВ "М. С. Л." і ПРАТ "Патріот". Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

"Указом Президента України від 16 вересня 2015 № 549/2015 введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)". Згідно з пунктами 98 і 99 додатка 2 до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" до операторів лотерей ТОВ "М. С. Л." і ПРАТ "Патріот" застосовуються обмежувальні заходи (санкції)", - йдеться в повідомленні.

Так, відносно операторів лотерей "М. С. Л." і "Патріот" застосовані: блокування активів, запобігання виведення капіталу за межі України, призупинення виконання економічних і фінансових зобов'язань, припинення видачі дозволів, ліцензій на ввезення в Україну з іноземної держави або вивезення з України валютних цінностей та обмеження видачі готівки за платіжними картками, емітованими резидентами іноземної держави, заборона здійснення НБУ реєстрації учасника міжнародної платіжної системи, платіжною організацією якої є резидент іноземної держави.

Нагадаємо, Україна рішенням Ради національної безпеки і оборони застосувала санкції до низки благодійних фондів Росії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся