Мінфін презентував дорожню карту з міжнародного плану боротьби з податковими махінаціями

Вівторок 16 травня 2017 11:27
Мінфін презентував дорожню карту з міжнародного плану боротьби з податковими махінаціями
Фото: Міністерство фінансів України

Мінімальний пакет включає 3 напрямки

Міністерство фінансів презентувало дорожню карту дій у відповідності з міжнародним планом боротьби з податковими махінаціями (BEPS), до якого приєдналася Україна. Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

Як повідомляється, мінімальний стандарт включає роботу за 3 напрямками – узгодженість, сутність і прозорість, кожне з яких включає від 2 до 4 заходів.

Так, за напрямом "узгодженість" Україна зобов'язується підвищити ефективність протидії шкідливим податковим практикам з урахуванням принципу прозорості та сутності (захід 5).

Робота уряду за напрямом "сутність" включає запобігання надання пільг, передбачених угодами про уникнення подвійного оподаткування, при невідповідних обставинах (захід 6).

І, нарешті, заходи за третім обов'язковим напрямом "прозорість" передбачає комплекс, що складається з 2 заходів.

Перша - розкриття та обмін документацією з трансфертного ціноутворення і звітністю у розрізі країн-учасниць плану (захід 13).

Друга - підвищення ефективності механізмів врегулювання спорів (захід 14).

Нагадаємо, Україна приєдналася до міжнародного плану протидії податковим махінацій BEPS, спрямованого на протидію розмиванню оподатковуваної бази й виведенню прибутку з-під оподаткування.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся