Мінфін розпочав розміщення казначейських зобов'язань для населення обсягом 100 млн дол

Міністерство фінансів України відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 05 вересня 2012 року №836 "Про випуск казначейських зобов'язань" 10 жовтня розпочало розміщення казначейських зобов'язань на пред'явника в документарній формі серії А обсягом 100 млн дол. зі строком обігу 24 місяці, номінальною вартістю 500 дол., відсотковою ставкою 9,2% річних та сплатою купонів кожні шість місяців, повідомляє прес-служба відомства.

Розмір доходу за кожним купоном є фіксованим і становить 23 дол. Казначейські зобов'язання випускаються двома серіями А та Б. Обсяг випуску кожної серії становить 100 млн дол. за номіналом. Казначейські зобов'язання наступної серії розміщуються після продажу попередньої.

Продаж казначейських зобов'язань фізичним особам здійснюватимуть близько 500 установ ПАО "Державний ощадний банк України" на всій території України за вартістю продажу, що встановлена Мінфіном.

Читайте також: Мінфін України розмістив ОВДП на загальну суму 780,3 млн грн

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся