Мінфін до сих пір не завершив розміщення казначейських зобов’язань серії Б

Вівторок 09 квітня 2013 11:36

Міністерство фінансів України до сих пір не завершило розміщення казначейських зобов'язань серії Б. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Мінфіну.

"Міністерство фінансів України інформує, що продовжується розміщення казначейських зобов'язань на пред'явника серії Б обсягом 100 млн дол. із строком обігу 24 місяці, номінальною вартістю 500 дол., відсотковою ставкою 8% річних та сплатою купонів кожні шість місяців. Розмір доходу за кожним купоном серії Б є фіксованим і становить 20 дол.", - йдеться в повідомленні.

Варто зазначити, що розміщення зобов'язань серії А Мінфін провів у рекордні строки - почав 10 жовтня, а в кінці листопада вже відзвітував про успішне завершення.

Розміщення казначейських зобов'язань серії Б Мінфін почав на наступний день після завершення розміщення серії А - 30 листопада. Проте в цьому випадку навіть після чотирьох місяців розміщення ще не завершено.
При цьому з 11 квітня 2013 р. вже розпочинається виплата доходу за першим купоном казначейських зобов'язань серії А.

Читайте також: Попит на валютні облігації для населення перевищує обсяг дебютного випуску на 200 млн дол., - НБУ

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся