Міненерго підготувало стратегію забезпечення незалежності від вугілля із зони АТО

НовиниЕнергетика    27.09.2016 - 11:32
Фото: міністр енергетики Ігор Насалик
Фото: міністр енергетики Ігор Насалик
У прогнозному балансі електроенергії на 2017 рік частка АЕС становитиме не менше 54% Насильство на Донбасі може поновитися в будь-який момент, - Хуг

Документ передбачає три ключових напрямки

Міністерство енергетики та вугільної промисловості протягом трьох місяців займається розробкою стратегії, яка забезпечить українській енергетиці незалежність від поставок вугілля з зони АТО. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "Мирний атом: енергія АЕС замінить вугілля АТО".

"Цей документ буде затверджений окремим наказом міністерства. Його до кінця вересня погодить прем'єр-міністр Володимир Гройсман та профільний віце-прем'єр Володимир Кістіон", - розповіло джерело в Міненерго.

Офіційно в міністерстві ці ініціативи коментувати відмовляються, але РБК-Украина стали відомі деякі подробиці підготовлюваної ініціативи. Зокрема, документ передбачає три ключові напрямки, за якими буде працювати галузь: збільшення частки атомної енергетики, внесення вугілля-антрациту в перелік критичного імпорту і збільшення завантаження енергоблоків ТЕС, що працюють на газовому вугіллі.

Нагадаємо, раніше про те, що Україна зможе обійтися без вугілля із зони АТО, заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик.

Читайте в розділі

Клієнти "Київоблгазу" скористалися сервісами компанії понад 450 тис. разів

У "Миколаївгаз збуті" розповіли про перерахунок субсидій

Нафта Brent торгується нижче 52 доларів за барель

On Top