Мінекономіки України може ввести антидемпінгові мита на ввезення аміачної селітри з Росії

Понеділок 18 жовтня 2010 08:31

Мінекономіки України може ввести антидемпінгові мита на ввезення аміачної селітри з Росії, пише «Комерсант-Україна». Україна планує переконати Російську Федерацію не пов'язувати це мито з наданням квот на безмитне ввезення українських труб. В Мінекономіки розраховують, що домогтися цього вдасться завдяки бажанню уряду РФ знизити ціни як на добрива, так і на труби на внутрішньому ринку. Найбільш зацікавлений у введенні мит "Стирол", вважають експерти.
Міністр економіки Василь Цушко провів 15 жовтня засідання Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі, на якому розглядалося питання "про початок проміжного перегляду антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну нітрату амонію з Російської Федерації", повідомляє прес-служба Мінекономіки. Джерело в міністерстві повідомило, що 18-19 жовтня в Москві відбудуться переговори між представниками Мінекономіки України та Мінекономрозвитку Росії, в ході яких планується обговорити шляхи найкращого вирішення даного питання.
Україна скасувала дію антидемпінгового мита на ввезення російської аміачної селітри в лютому цього року. У травні було вирішено пролонгувати це рішення до 15 листопада після того, як РФ погодилася встановити квоту на безмитне ввезення труб компанією "Інтерпайп". Як повідомили вчора одразу кілька проінформованих джерел, близьких до Мінекономіки, зараз українська сторона намагається переконати РФ зберегти можливість для безмитного ввезення труб і при цьому ввести мито на імпорт російських добрив. "Росія прагне забезпечити своїх аграріїв дешевими добривами через неврожай зернових. А уряд хоче знизити ціни на труби на внутрішньому ринку", - говорить співрозмовник.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся