Мінекономіки очікує збереження валютного курсу у 2015 р. на рівні поточного року
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України очікує збереження валютного курсу у 2015 р. на рівні поточного року. Про це сьогодні на брифінгу заявив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Анатолій Максюта, передає кореспондент РБК-Україна.
"Що стосується курсу, то ми не передбачаємо серйозної зміни проти очікуваного курсу в цьому році. Показники дефіциту бюджету і власне курсу, це ті показники, які в нас є в спільній програмі з МВФ, оскільки ми знаходимося в програмі і ми узгоджуємо ці показники", - заявив Максюта.
Проте він не назвав конкретного коридору валютного курсу на 2015 р.
"Що стосується курсової динаміки, то я конкретних показників називати не буду, але це десь в тій же динаміці, яку ми прогнозуємо на цей рік. Я сподіваюся, що ті сплески, які є зараз, будуть стабілізовані, дещо придушені і з урахуванням динаміки, вони трошки продовжать свій темп на наступний рік", - повідомив Максюта.