Міндоходов рекомендує митницям видавати тимчасові довідки про сплату екологічного податку за транспортні засоби

Міністерство доходів і зборів України рекомендує митницям видавати тимчасові довідки про сплату або звільнення від сплати екологічного податку за транспортні засоби. Про це повідомляє прес -служба Міндоходов.

Форма довідки про сплату податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів і форма довідки про звільнення від сплати цього податку встановлюється Кабінетом міністрів України і є документами суворої звітності.

Разом з тим , незважаючи на тривалість терміну виготовлення бланків суворої звітності та з метою недопущення затримок у реєстрації транспортних засобів та напруги серед осіб, які ввезли їх на митну територію України, Міністерство рекомендує митницям видавати тимчасові довідки з застосуванням як номери довідки номери митної декларації, а також інформувати зазначених осіб, що довідки будуть замінені в місячний термін після оприлюднення міністерством інформації про початок обміну.

Нагадаємо, що з 1 вересня 2013 р. набули чинності зміни до Податкового кодексу України щодо сплати екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та вдосконалення деяких податкових норм".

Також Податковим кодексом встановлено, що у разі пропуску транспортного засобу (кузов) або партії автомобілів (кузова) на митну територію України контролюючий орган оформляє і видає на кожний транспортний засіб особі, особі що ввозить на митну територію України такий транспортний засіб , довідку про сплату або про звільнення від сплати податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів для подальшої передачі її майбутньому власнику транспортного засобу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся