У МінАТО закликали українців утриматися від поїздок у Крим

НовиниПолітика    13.08.2016 - 09:25
Фото: в'їзд до Криму ускладнено
Фото: в'їзд до Криму ускладнено

Українців просять не піддаватися на провокації та критично ставитися до інформації російських ЗМІ

У зв’язку з загостренням ситуації в Криму в Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб закликали українців утриматися від поїздок на анексований Росією півострів. Про це йдеться в заяві міністерства, повідомляє прес-служба Кабміну.

"У зв’язку з провокаційними заявами з боку РФ стосовно ситуації, що склалася в Автономній Республіці Крим, закликаємо громадян України утриматися від поїздок до тимчасово окупованого Криму", - йдеться в повідомленні.

"Просимо поставитися з розумінням до вимушеного посилення українськими правоохоронцями контролю на пунктах перетину адміністративної межі з Кримом", - наголосили у відомстві.


Там також звернулися до громадян України, які перебувають на півострові, з проханням бути обережними, не піддаватися на провокації та критично ставитися до інформації, яку вони отримують із російських ЗМІ.

"Із метою з'ясування реального стану справ у Криму, забезпечення прав і свобод на півострові, українська сторона розпочала цільові заходи, спрямовані на забезпечення допуску міжнародних правозахисних та гуманітарних організацій на територію тимчасово окупованого Криму", - запевнили в МінАТО.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росія відмовилася надати доступ місії ОБСЄ в Крим.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
"Українські диверсанти "- це випадкові громадяни, справа сфабрикована, - Турчинов
On Top