МінАП планує залучити експертів з ЄС з досвідом роботи в кооперативах з розвитку сільських територій

Понеділок 02 березня 2015 19:49

У Міністерстві аграрної політики і промисловості планують залучити експертів з Європейського Союзу з досвідом роботи в кооперативах з розвитку сільських територій. Про це сьогодні під час брифінгу повідомив глава Мінап Олексій Павленко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Окремий напрямок буде фокусуватися на розвиток сільських територій - ми хочемо залучити кращих експертів Європейського Союзу, які мають один з кращих дослідів щодо роботи в кооперативах, саме малий і середній бізнес та розвиток сільських територій є зараз дуже важливим", - заявив Павленко.

Крім того, програма єдиної комплексної Стратегії розвитку сільського господарства і сільських територій в Україні на 2015-2020 рр. буде включати імплементацію угоди щодо створення поглибленої та всебічної зони вільної торгівлі в рамках угоди про асоціацію з ЄС, дерегуляцію аграрної галузі, розвиток аграрної політики у сфері науки, освіти та інновацій, реформування державного продовольчого резерву, формування державної політики щодо державних закупівель, ціноутворення та управління зовнішніми ринками.

Нагадаємо, глава МінАП вважає пріоритетом для України розвиток фермерських господарств.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся