Мільйонні борги тепловиків у Червонограді за розподіл газу призвели до зупинки котельні

Мільйонні борги тепловиків у Червонограді за розподіл газу призвели до зупинки котельні
Фото: газорозподільні мережі ("Нафтогаз України")

"Червоноградтеплокомуненерго" накопичило борги перед ПАТ "Львівгаз"

Уже декілька місяців теплопостачальне підприємство "Червоноградтеплокомуненерго" накопичує борги перед ПАТ "Львівгаз" за послуги із розподілу газу. Станом на сьогодні загальна сума заборгованості підприємства становить 7,5 млн гривень, передає прес-служюа "Львівгазу".

"Оскільки тариф на розподіл газу є єдиним джерелом надходження коштів до компанії, невчасні розрахунки підприємств ТКЕ унеможливлюють проведення належної підготовки газорозподільної системи регіону до опалювального сезону", - говориться у повідомленні.

Зазначається, що на сьогодні через мільйонні борги тепловиків у ПАТ "Львівгаз" виникають проблеми із фінансуванням ремонтних робіт та їх виконанням у повному обсязі, сплатою податків та виплатою заробітної платні працівникам.

"Ми неодноразово звертався до підприємства теплоенергетики Червонограду, інформуючи про необхідність погасити борг в найкоротші терміни. При цьому керівництву підприємства було запропоновано підписати договір на реструктуризацію боргу та подати графіки його погашення. Такий крок дозволив би тепловикам виплачувати накопичену заборгованість  поступово та уникнути відключення котельні від газу", - поінформував  технічний директор ПАТ "Львівгаз" Павло Сербан.

Однак, за його словами, теплопостачальне підприємство не скористалося жодним із можливих варіантів для вирішення ситуації. Окрім того, тепловики не зробили жодних кроків на зустріч. У зв’язку з цим ПАТ "Львівгаз" було змушене методом зварки відключити від мережі газопостачання котельню №5 Червоноградтеплокомуненерго.

"Відповідно до Кодексу газорозподільних систем, оператор ГРМ зобов’язаний  припинити розподіл природного газу на об’єкти споживача до повного погашення заборгованості.  Тому ПАТ "Львівгаз" звертає увагу керівників теплопостачальних підприємств, що для того аби увійти в новий опалювальний сезон без проблем, необхідно погасити заборгованість за послуги розподілу природного газу. На сьогодні у Львівській області найбільшими боржниками є підприємства ТКЕ із Дрогобича, Стрия, Борислава, Стебника та Бродів. Загальна сума заборгованості тепловиків за послуги із розподілу газу досягає понад 71 млн гривень", - повідомили у прес-службі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся