ru ua

Міліція порушила справу за фактом нападу 30 людей у камуфляжі на кіоски в Дарницькому районі Києва

Міліція 9 липня відкрила кримінальне провадження за фактом пошкодження невідомими в камуфляжній формі з бейсбольними бітами кіосків по вул. Привокзальній в Дарницькому районі Києва.

Міліція 9 липня відкрила кримінальне провадження за фактом пошкодження невідомими в камуфляжній формі з бейсбольними бітами кіосків по вул. Привокзальній в Дарницькому районі Києва. Про це йдеться в повідомленні прес-служби головного управління Міністерства внутрішніх справ у Києві.

"8 липня 2014 року близько 22.00 години надійшло повідомлення про те, що по вул. Привокзальній група невідомих у камуфляжній формі з бейсбольними бітами громить кіоски... В ході перевірки було встановлено, що о 20:00 в чергову частину міліції надійшла інформація про те, що по вул. Славгородській, 47 біля одного з ресторанів знаходиться більше 30 чоловік у камуфляжній формі. Автопатруль, що прибув на перевірку, виявив за цією адресою дев'ять автомобілів різних марок", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що номери автомобілів відрізнялися від державних номерних знаків встановленого зразка і містили лише перші літери ВН, решта були заклеєні червоною стрічкою.

"На зазначених автомобілях пересувалась група чоловіків з 30 чоловік у камуфляжній формі, які повідомили, що зупинилася біля парку, щоб відпочити. На прохання пред'явити документи зазначені особи сіли в авто і проїхали до вулиці Привокзальної. Зайшли у встановлені кіоски і, грубо порушуючи громадський порядок, бейсбольними битами почали пошкоджувати обладнання", - додали в прес-службі.

Працівникам кіосків невідомі пояснили, що діяльність цих торгових закладів заважає суспільству. Після чого такі ж невідомі вчинили погроми і на вул. Тростянецької, 3.

Слідчим відділом Дарницького РУ ГУМВС України в місті Києві за фактом вчинення хуліганських дій розпочато кримінальне провадження за ст 296 КК України - "Хуліганство".