ru ua

Міліція порушила 75 кримінальних справ за повідомленнями, що пов’язані з виборчим процесом

Міліція порушила 75 кримінальних справ за повідомленнями, що пов'язані з виборчим процесом. Про це на брифінгу заявив заступник міністра внутрішніх справ Віктор Ратушняк, передає кореспондент РБК-Україна.

"Нами порушено 75 кримінальних справ, але це злочини загально кримінальної спрямованості, зокрема тут є і крадіжки, і хуліганство", - сказав Ратушняк.

За його словами, порушення безпосередньо виборчого законодавства - підслідність прокуратури і відповідні процесуальні рішення по таким злочинам приймає прокуратура.

Ратушняк зазначив, що на сьогодні до органів внутрішніх справ надійшло 3 тис. 721 повідомлення, які пов'язані із виборчим процесом. Серед загальної кількості - найбільше повідомлень про незаконну агітацію - 1164, про хуліганські прояви - 644, виявлення агітаційних матеріалів, виготовлених з порушенням законодавства - 464. Крім того, надходили повідомлення про підкуп виборців - 290, крадіжки - 96, погрози фізичною розправою - 69, порушення виборчого законодавства - 49 і нанесення тілесних ушкоджень - 30 повідомлень.

Разом із цим, заступник міністра зазначив, що в результаті перевірок стосовно 241 особи складено протоколи про вчинення адміністративного порушення.

Читайте також: Азаров доручив правоохоронним органам оперативно реагувати на порушення в ході голосування 28 жовтня