У МЗС заявили, що РФ зайняла більше 7% території України

НовиниПолітика    30.06.2017 - 17:43
Фото: МЗС України
Фото: МЗС України

Дипломатичні відносини України з Росією суттєво скорочені

У Міністерстві закордонних справ України заявили, що Російська Федерація зайняла більше 7% території України. Про це заявив політичний директор МЗС України Олексій Макєєв в ефірі телеканалу ZIK.

"Росія вчинила міжнародний злочин. Вона незаконно окупувала територію Автономної Республіки Крим, ввела війська на Донбас і зайняла 7,2% території України. Дивно, щоб в таких умовах ми б підтримували нормальні відносини з РФ", - заявив він.

Макєєв також відзначив необхідність тиснути на РФ усіма можливими методами, додавши, що дипломатичні відносини України з Росією суттєво скорочені.

"Ті завдання, які стоять перед дипломатичною службою, є надзвичайно складними. Ці люди працюють в абсолютно ворожому для себе середовищі. Але не дивлячись ні на що, вони там знаходяться, щоб допомагати українцям, які потрапили в тенета Кремля", - заявив Макєєв.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов сподівається, що Верховна Рада України проголосує за введення візового режиму з Російською Федерацією до того, як піде на канікули.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top