ua ru

МЗС України зацікавлений у роботі місії Кокса-Квасьнєвського

Міністерство закордонних справ України (МЗС) зацікавлене в роботі місії Європейського парламенту під керівництвом Пета Кокса та Олександра Квасьнєвського. Про це після зустрічі з представниками Торгово-промислової палати України заявив міністр закордонних справ України Леонід Кожара, передає кореспондент РБК-Україна.

"Місія Кокса - Квасьнєвського є єдиною незаангажованою місією, яка доносить до ЄС достовірну інформацію", - заявив він.

Тому, за його словами, Україна зацікавлена в роботі місії.

"Адже багато з тих політичних сил європейських і багато європейських представників, які підтримують Тимошенко, є її політичними союзниками, союзниками політичної партії "Батьківщина". Тому ми дуже зацікавлені в тому, щоб ця місія працювала до проведення Вільнюського саміту", - зазначив міністр.

Нагадаємо, вчора Кокс і Квасьнєвський представили в Європарламенті звіт про підготовку України до підписання угоди з ЄС. За результатами цього було прийнято рішення продовжити мандат місії ЄП до 28 листопада.

Очікується, що керівники місії ЄП знову приїдуть в Україну вже 18 листопада. А вже 19 листопада Кокс і Кваснєвський будуть присутніми на засіданні Верховної Ради України, де в черговий раз планується розгляд євроінтеграційних законопроектів і, зокрема, законопроектів з Тимошенко.