МЗС України вимагає об'єктивного і всебічного розслідування інциденту в Азовському морі

Міністерство закордонних справ України вимагає об'єктивного і всебічного розслідування інциденту в Азовському морі. Про це повідомляє прес-служба МЗС.

"12 вересня цього року в Москві відбулися Міжвідомчі переговори щодо ситуації навколо інциденту в Азовському морі. Головним предметом переговорів стало питання із ситуацією навколо інциденту в Азовському морі", - йдеться в повідомленні.

Українська сторона в черговий поставила питання про необхідність проведення всебічного та об'єктивного розслідування інциденту, в результаті якого загинули четверо громадян України, і його завершення в можливо стислі терміни. Українською стороною також було висунуто вимогу про невідкладне повернення потерпілого в інциденті Олександра Федоровича в Україну.

Російською стороною було висловлено розуміння необхідності максимально швидкого та конструктивного врегулювання чутливого для двох сторін питання.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся