МЗС України не рекомендує їхати до Домініканської Республіки
Міністерство закордонних справ (МЗС) України не рекомендує їхати до Домініканської Республіки. Про це під час брифінгу повідомив прес-секретар Міністерства закордонних справ (МЗС) України Олександр Дікусаров, передає кореспондент РБК-Україна.
"За повідомленням посольства України в Республіці Куба наприкінці тижня Міністерством охорони здоров'я Домініканської республіки було зафіксовано 2 випадки смерті дітей від холери (регіон Уперто Плата). А також зареєстровано 56 нових випадків захворювання на холеру в інших регіонах республіки" , - сказав О.Дікусаров.
За даними дипустанови, Міністерством охорони здоров'я Венесуели зафіксовано 239 випадків захворювання на холеру у осіб, які перебували у Домініканській республіці.
"Наше посольство продовжує відслідковувати епідеміологічну ситуацію в регіоні та у сусідніх з Кубою країнах. Ми і надалі не рекомендуємо нашим громадянам їхати до Домініканської Республіки", - зазначив О.Дікусаров.