МЗС України повідомляє про зміну Іспанією порядку перетину кордону з 28 квітня по 4 травня

Четвер 26 квітня 2012 21:47

Іспанія поновить контроль на автомобільних пунктах пропуску через кордон 28 квітня - 4 травня. Про це повідомляє прес-служба Мінінстерства закордонних справ (МЗС) України.

За інформацією іспанської сторони, уряд країни запроваджує тимчасові зміни до порядку в'їзду іноземців, у тому числі громадян України, власників Шенгенський віз, до Королівства Іспанія.

"Зокрема, з метою посилення заходів безпеки під час чергового саміту Європейського центрального банку (2-3 травня 2012 р.) іспанський уряд прийняв рішення про призупинення дії Шенгенської угоди та тимчасове поновлення контролю на автомобільних пунктах пропуску через державний кордон країни на період з 00:00 годин 28 квітня до 24:00 годин 4 травня поточного року. Передбачається, що прикордонний контроль буде поновлено на пунктах перетину іспансько-французького кордону від Країни Басків до Каталонії: La Jonquera, Port Bou, Puigcerda, Camprodon, Les, Canfranc, а також в міжнародних аеропортах у м. Барселона і Жирона", - йдеться у повідомленні.

З огляду на зазначене, наголошує МЗС, громадянам України, які в указаний період подорожуватимуть до Іспанії, необхідно врахувати, що згідно з Шенгенським кодексом про кордони при перетині іспансько-французького кордону потрібно мати дійсний паспортний документ, що дає право на перетин кордону, дійсну візу, обґрунтувати мету поїздки та мати достатню кількість коштів для її здіснення, не становити загрозу безпеці, громадському порядку на території ЄС.

При цьому, додаток 1 до Шенгенського кодексу про кордони визначає перелік додаткових документів, які можуть бути перевірені представниками компетентних органів ЄС при здійсненні прикордонного контролю з метою з'ясування/уточнення мети та наявності достатнього фінансування поїздки іноземця або особи без громадянства (запрошення приймаючої сторони, документи, що підтверджують бронювання готелю, квитки на відвідання культурних або інших подібних заходів тощо).

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся