У МЗС Росії заявили, що хакер зі США зламав старий сайт відомства

НовиниНадзвичайні події    23.10.2016 - 19:53
Фото: Марія Захарова прокоментувала інформацію про злам сайту МЗС РФ
Фото: Марія Захарова прокоментувала інформацію про злам сайту МЗС РФ

Зараз фахівці розбираються, що саме сталося

Діючий сайт Міністерства закордонних справ Росії працює у штатному режимі і не піддавався злому, а такий факт мав місце щодо старого сайту відомства, який уже не експлуатується. Про це повідомила офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова у своєму Facebook.

"Сайт МЗС Росії, про злом американським хакером якого повідомив CNN, працював і працює у штатному режимі. Хоча і піддається регулярно атакам, які в рази збільшилися після 2013 року. Мова йде про старий сайт, який уже давно не експлуатується", - стверджує вона.

Захарова додала, що зараз фахівці розбираються, що саме сталося.

 

Сайт МИД России, о взломе американским хакером которого сообщил CNN, работал и работает в штатном режиме. Хотя и подвер...

Опубліковано Maria Zakharova 23 жовтня 2016 р.

"Якщо встановлять, що мав місце злом, хай і не працюючого ресурсу, американцями, приємного мало, тому що або введено в дію кібермашину руйнування, про яку говорили Байден і Макфол, або ця пекельна провокаційна виборча кампанія у Штатах завела людей до такого стану, що вони починають трощити все на своєму шляху", - зазначила офіційний представник МЗС РФ.

При цьому вона підкреслила, що американський телеканал перед публікацією повідомлення про злом сайту МЗС РФ хакером за підтвердженням інформації не звертався.

Нагадаємо, раніше американський хакер, який називає себе The Jester ("Шут"), заявив про злам веб-сайту МЗС Росії у відповідь на хакерські атаки РФ на американські об'єкти.

On Top