ru ua

МЗС РФ звинуватив авторів доповіді ООН щодо ситуації в Україні у перекручуванні фактів

Міністерство закордонних справ Росії звинуватило авторів доповіді Спостережної місії ООН з прав людини в Україні в перекручуванні фактів.

Міністерство закордонних справ Росії звинуватило авторів доповіді Спостережної місії ООН з прав людини в Україні в перекручуванні фактів. Про це йдеться в коментарі російського МЗС, опублікованими його прес-службою.

"Автори документа, на жаль, як і раніше далекі від об'єктивності в описі і оцінках трагедії на Сході України. Перекручують факти, пов'язані з ситуацією на російсько-українському кордоні. Культивується міф про присутність на Донбасі російських військовослужбовців. Як і раніше, використовується інформація з сумнівних джерел. Чого варті посилання на багато разів викритих у брехні Службу безпеки України і якісь "знімки з супутників", які так і не були пред'явлені. Оцінки і висновки доповіді, засновані на таких "доказів", вважаємо абсолютно неприйнятними", - йдеться в коментарі.

Нагадаємо, у доповіді ООН з прав людини в Україні йдеться про те, що з початку перемир'я у вересні 2014 р. на Донбасі вбито близько 1 тис. осіб, а за перші 8 тижнів перемир'я з-за обстрілу гинули по 13 чоловік в день.

При цьому в МЗС України закликали ООН не уникати оцінок зафіксованих порушень з боку терористів на Донбасі.