МЗС вимагає звільнити Савченка у зв'язку з погіршенням її здоров'я

НовиниПолітика    27.01.2016 - 22:07
Фото: Надія Савченко
Фото: Надія Савченко

МЗС України вручив консула Росії ноту протесту з вимогою звільнити Савченка

У зв'язку з системним порушенням судовими органами Російської Федерації законного права Надії Савченко на належний захист 27 січня 2016 року в МЗС України був викликаний консул посольства РФ в Україні і вручена нота протесту проти триваючого щодо нього свавілля так званого російського правосуддя. Про це повідомляє прес-служба міністерства.

"В ході зустрічі російській стороні заявлено вимогу вжити заходів щодо забезпечення Надії Савченко належної та кваліфікованою медичною допомогою у зв'язку з погіршенням її здоров'я, викликаним голодування на знак протесту проти незаконного утримання в Російській Федерації", - йдеться в повідомленні.

В українському МЗС нагадали російській стороні про неприпустимість грубого порушення судовими органами РФ законного права захисту Надії Савченко представляти в суді матеріали незаперечних доказів її невинуватості, у тому числі наданих українськими компетентними органами.

Також представнику посольства РФ було пред'явлено вимогу про припинення знущань над Надією Савченко та іншими незаконно утримуються громадянами України - політичними в'язнями Росії, негайно звільнити їх і забезпечити повернення в Україну.

Нагадаємо, 27 січня 2016 р. Донецький міський суд Ростовської області (Росія) долучив до справи української льотчиці Надії Савченко документи, які повинні довести її невинність, і продовжить засідання 28 січня 2016 року.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
МЗС України рішуче засуджує чергове загострення ситуації на Донбасі Клімкін попросив Могеріні забезпечити присутність дипломатів на суді над Савченко
On Top