RU

МЗС: Посольство України в Габоні передало ноту МЗС України до МЗС Камеруну з проханням сприяти у визволенні українських громадян з судна Salma

Посольство України в Габоні передало ноту МЗС України до МЗС Камеруну з проханням сприяти у визволенні українських громадян з судна Salma.
Про це на брифінгу заявив прес-секретар МЗС України Олександр Дікусаров, передає кореспондент РБК-Україна.
"12 вересня невідомими зловмисниками під час спроби захопити судно Salma, що знаходилося на рейді порту Дуала у Камеруні, були взяті у заручники четверо громадян України. Ми вже направили ноту з проханням усіляко сприяти звільненню наших громадян, і посольство України в Габоні підтримує оперативний зв'язок з агентом компанії Super Maritime у порту Дуала і представником кризового штабу Камеруну", - наголосив О.Дікусаров.