МЗС опублікувало рекомендації українцям, які подорожують в Індію

Середа 23 травня 2018 10:20
МЗС опублікувало рекомендації українцям, які подорожують в Індію
Ілюстративне фото: Індія (twitter.com/UkrZaKordonom)

Використання фальшивих паспортів для в’їзду в Індію карається тюремним ув’язненням строком до 8 років

Міністерство закордонних справ (МЗС) України опублікувало рекомендації українцям, які збираються подорожувати в Індію на час відпусток. Будь-яке порушення міграційного законодавства в Індії може обернутися ув’язненням, йдеться у повідомленні консульської служби МЗС.

"Відповідно до індійського Закону про іноземців (Foreigners Act), перевищення іноземними громадянами строків перебування в країні, які визначені у виданих їм візових документах, тягне за собою кримінальну відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що використання фальшивих паспортів для в’їзду в Індію карається тюремним ув’язненням строком до 8 років та грошовим штрафом від 10 до 50 тис. індійських рупій.

Також для відвідування окремих районів індійських штатів Аруначал Прадеш, Джамму і Кашмір, Сіккім, прикордонних регіонів штатів Уттар Прадеш і Раджастхан, союзних територій Андаманські і Нікобарські острови потребує, крім візи, окремого дозволу Міністерства внутрішніх справ Індії.

"В’їзд на заборонені/обмежені для відвідування території без дозволу компетентних індійських органів, або перебування там довше, ніж це визначено у наданому дозволі, тягне за собою кримінальну відповідальність та карається тюремним ув’язненням на строк до 8 років та грошовим штрафом від 10 до 50 тис. індійських рупій", - зазначили в МЗС.

Також в Індії можуть позбавити іноземців волі на строк до 5 років у випадку використання туристичної візи для зайняття іншими видами діяльності.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України рекомендує українцям утриматися від поїздок до Російської Федерації на фінал Чемпіонату світу з футболу.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся