ua en ru

У МЗС нагадали про початок безвізу із Катаром з листопада

У МЗС нагадали про початок безвізу із Катаром з листопада Фото: підписання угоди про безвіз з Катаром (facebook.com/UkraineMFA)

Взаємні скасування візових вимог між Україною та Катаром починають діяти з 2 листопада

Починаючи з 2 листопада 2018 року набирає чинності угода між Україною та Катаром про взаємне скасування візових вимог. Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на прес-службу Міністерства закордонних справ (МЗС).

Зокрема, громадяни України, які користуються паспортами громадянина України для виїзду за кордон (біометричними та небіометричними), і громадяни Держави Катар, які користуються звичайними паспортами, можуть в’їжджати, перебувати, виїжджати та перетинати транзитом територію держави іншої сторони без віз.

Умовою безвізу є тривалість перебування туристів не довше 90 днів протягом 180 днів.

"Паспорти подорожуючих повинні бути дійсними не менше 6 місяців з дати в’їзду на територію держави іншої сторони", - додали в МЗС.

У випадку перебування довше 90 днів у Катарі громадянам України необхідно буде отримати візу у представництві цієї країни.

Нагадаємо, безвіз з Катаром Україна підписала у березні 2018 року. За даними Державної міграційної служби, станом на вересень 2018 року від початку дії безвізового режиму між Україною та ЄС перевагами безвізових подорожей вже скористались 1 мільйон 290 тисяч українців.