ua en ru

МЗС: Громадян України серед загиблих та постраждалих внаслідок бойових зіткнень 7-8 січня в Сирії немає

16:45 09.01.2012 Пн
1 мин

Громадян України серед загиблих та постраждалих внаслідок бойових зіткнень 7 - 8 січня в Сирії немає. Про це повідомляє прес-служба МЗС.

Зазначимо, за інформацією Посольства України в Сирії, ситуація в країні залишається напруженою. Зокрема, протягом 7 - 8 січня ц.р. у н.п. Баср Аль-Харір та Даел провінції Дараа відбулись бойові зіткнення повстанців Вільної сирійської армії із урядовими військами, внаслідок яких втрати з боку останніх склали 11 військовослужбовців, та ще близько 20 отримали вогнепальні поранення різного ступеня тяжкості.
В ході проведення спецоперацій сирійськими ЗС у м. Хомс загинули за різними оцінками від 5 до 10 осіб.
"Посольство продовжує вживати заходів для з'ясування інформації про можливу наявність громадян України серед постраждалих та загиблих", - зазначає МЗС.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: